Saistību atruna

- Saistību atruna ir attiecināma uz ikvienu veikala SujLetak.lv lietotāju un ir spēkā, veicot pasūtījumu atbilstoši mājas lapas sniegtajām iespējām.

- Veicot reģistrāciju interneta vietnē SujLetak.lv, lietotājs apliecina, ka viņa sniegtie dati tiks izmantoti, lai varētu izpildīt klienta pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām.

- Iepirkšanās kārtību interneta veikalā SujLetak.lv nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr.  207 - "Noteikumi par distances līgumu".

- Norēķināties par precēm iespējams ar Latvijas valsts teritorijā noteikto maksāšanas līdzekli - Eiro (EUR).

- Aizpildot un nosūtot pasūtījuma formu mājas lapā, klients piekrīt, ka uz viņa norādīto e-pastu tiks nosūtīti ziņojumi, kas saistīti ar klienta reģistrācijas un pasūtījuma apstrādes procesiem.

- Cenas un preču sortiments veikalā SujLetak.lv var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

- Interneta vietnē SujLetak.lv  izvietoto preču attēli, informācija un cenas ir ar informatīva rakstura nozīmi. Visi parametri un/vai komplektācija var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma, saskaņā ar ražotāju noteiktajām izmaiņām.

- Ja klients nav veicis apmaksu pēc faktūrrēķina, izvēloties maksāšanas veidu kā priekšapmaksu, SujLetak.lv ir tiesīgs nepiegādāt preci līdz preces apmaksas brīdim.

- Interneta vietnes SujLetak.lv satura pārpublicēšana bez iepriekšējas saskaņošanas ar administrāciju ir stingri aizliegta.

Darbojās uz: OpenCart bāzes.
SujLetak.lv © 2019