Šujmašīna PFAFF select™ 3.2 (3 GADU GARANTIJA)

Šujmašīna PFAFF select™ 3.2 (3 GADU GARANTIJA)
Zīmols: PFAFF
Preces kods: PFAFF select™ 3.2
Atdeves punkti: 0
Pieejamība: Ir pieejams
Cena: 499.00EUR
Bez PVN: 412.40EUR

27 dūrienu veidi
Šujmašīnai ir 27 dūrienu veidi, t.sk. 4-soļa pogcaurums, dūrieni trikotāžai un dekoratīvie dūrieni.

Vertikāli novietots kuģītis
Kuģītis novietots vertikāli un tā kustības virziens ir līdzīgs kā svārstam. Šādas sistēmas kuģīša mehānisms parasti ir izveidots elektromehāniskajām šujmašīnām. Šujmašīnām ar vertikālo kuģīti parasti ir mazāks šūšanas ātrums, ierobežots dūriena platuma lielums un lielāka vibrācija šūšanas laikā, salīdzinot ar šujmašīnām, kurām kuģītis novietots horizontāli.

4-soļu pogcaurums
Šujot, nepieciešams sekot pogcauruma malu garumam un pārslēgt operācijas (vispirms tiek nošūta viena pogcauruma mala vajadzīgajā garumā, pārslēdz operāciju, tad nošuj gala nostiprinājumu, pārslēdz operāciju, tālāk otra pogcauruma mala, pārslēdz operāciju un otrs gala nostiprinājums).

Regulējams dūriena garums - 6mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena garumu. Maksimālais dūriena garums - 6mm.

Regulējams dūriena platums - 5.5mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena platumu. Maksimālais dūriena platums - 5.5mm.

Spolītes uztīšana caur adatā ievērtu diegu
Ja šūšanai tiek izmantots vienāds augšējais un apakšējais diegs, uztinot apakšējā diega spolīti, nav nepieciešams izvērt diegu no adatas. Pavelciet diega galu no adatas cauri diega vadītājiem, virzot uz uztīšanas asi, uz kuras novietota spolīte. Aptiniet diegu pāris reizes ap spolīti un uztiniet to, piespiežot pedāli. Šādu paņēmienu nevar pielietot, ja šujmašīnai uzstādīta plastmasas pēdiņa, tiek izmantotas adatas plāniem audumiem un šuj ar neilona vai elastīgiem diegiem.

Biezu un plānu audumu šūšana
Pateicoties iespējai pacelt pēdiņu maksimāli augstu un lielajam adatas caurduršanas spēkam, iespējams kvalitatīvi šūt pat ļoti biezus audumus (džinss, mēteļu audumi, āda) un vairākas auduma kārtas. Arī plānu audumu šūšana nesagādā nekādas grūtības.

Šūšana atpakaļgaitā vīles nostiprināšanai
Piespiežot atpakaļgaitas sviru, šujmašīna šuj atpakaļgaitā. Šādā veidā var ātri un vienkārši nostiprināt sašūtās vīles.

Auduma padeves zobiņu atslēgšana
Lai piešūtu pogas, lāpītu vai veidotu dekoratīvo apdari „brīvās pārvietošanas” tehnikā, iespējams atslēgt auduma padeves zobiņus.

IDT™ - vairāku auduma kārtu precīza padeves sistēma (augšējais transportieris)
Precīzi un vienlaicīgi tiek pārbīdīta gan augšējā, gan apakšējā auduma kārta, ko nodrošina iebūvēts augšējais transportieris no PFAFF®. Visi audumi tiek pārvietoti vienmērīgi un līdzeni, pat ja tas ir samts vai velvets. Arī vatētu izstrādājumu šūšana nesagādās grūtības.

Šūšana ar dubulto adatu
Lai nošūtu precīzi paralēlas vīles vai izveidotu skaistu dekoratīvo apdari, šujmašīnai var uzstādīt dubulto adatu. Var izvēlēties dubultās adatas ar dažādiem attālumiem starp adatām (2mm, 2.5mm, 4mm, 6mm).

Šūšanas ātruma ierobežošana
Uzstādot šūšanas ātruma ierobežotāju pret atzīmi >> vai > (uz šujmašīnas korpusa vai pedāļa), pat spiežot ar lielu spēku uz pedāli, šūšanas ātrums būs samazināts. Šo iespēju parasti izmanto šujot sarežģītas izstrādājuma detaļas vai iesācēji šūšanā.

"Brīvā pleca" platforma aprocēm
Noņemamā piederumu kastīte ļauj pārvērst darba virsmu tā, lai ērti varētu šūt cilindriskas detaļas vai bērnu apģērbus. Pavelciet piederumu kastīti pa kreisi un noņemiet to.

Vienkārša pēdiņas maiņa
Piespiediet sviru pēdiņas aizmugurē un noņemiet pēdiņu. Lai uzstādītu jaunu pēdiņu, novietojiet to zem pēdiņas turētāja un nolaidiet pēdiņas pacēlēju.

Darba virsmas apgaismojums (LED)
Lai šūšanas laikā varētu labi pārskatīt šūšanas laukumu, šujmašīnai ir lampiņa (LED) darba virsmas apgaismošanai.

Diega nogriezējs
Šujmašīnas korpusa kreisajā malā ir iebūvēts diega nogriezējs. Pēc vīles nošūšanas audumu pavelk uz aizmuguri, tālāk turpina virzīt uz priekšu, ievadot diegus nogriezējā un nogriež diegus. Šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli.

Adatu plāksnīte ar atzīmēm vīles platumam
Līnijas uz adatas plāksnītes palīdz atmērīt vīles pielaiduma platumu. Skaitļi uz adatas plāksnītes norāda attālumu no adatas centrālās pozīcijas līdz pielaiduma atzīmei. Parasti norādītas vīles pielaiduma atzīmes uz adatas plāksnītes ir 5mm, 10mm, 15mm un 20mm.

Kastīte piederumu uzglabāšanai
Piederumu kastīte pēdiņu, spolīšu un citu aksesuāru uzglabāšanai.

Rokturis pārnēsāšanai
Lai šujmašīnu varētu ērti pārvietot, tai ir rokturis.

Cietais pārsegs uzglabāšanai
Laikā, kad šujmašīna netiek izmantota, ieteicams to uzglabāt zem pārsega, lai pasargātu no putekļiem.

Komplektācijā 5 pēdiņas
Šujmašīnas komplektācijā ir 5 pēdiņas, ar kuru palīdzību būs iespējams vienkāršāk izpildīt dažādas specifiskas šūšanas operācijas.

Garantija - līdz 3 gadiem

Rakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu no redzamā attēla:Atslēgas vardi: PFAFF select™ 3.2,
Darbojās uz: OpenCart bāzes.
SujLetak.lv © 2019